Locaties peuteropvang

POV Mengelmoes
LRK: 195835967
(actief per 1-1-2018)
Surinamestraat 2
6045 VA Roermond
06-86641271
mengelmoes@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (ma/di/do)
08:30 – 12:30 uur (wo/vr)
POV Dobbelsteentje
LRK: 436589424
(actief per 1-1-2018)
Minister Beversstraat 7
6042 BL Roermond
dobbelsteentje@krmd.nl
groep 1
06-80140292
groep 2
06-80097736
Geopend:
08.30-12.00 uur (dagelijks)
POV Wijsneuzen
LRK: 309319353
(actief per 1-1-2018)
Hendriklaan 86a
6043 BT Roermond
0475-203992
wijsneuzen@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (ma t/m don)
POV Blij Begin (groep Regenboog)
LRK: 831399739
(actief per 1-10-2018)
Kast. Wassenbergstr. 2D
6043 XM Roermond
0475-322768
regenboog@krmd.nl
Geopend:
08.30-12:00 uur (dagelijks)
13.00- 15.00 uur (ma/do)
POV Aan de Roer
LRK: 212683469
(actief per 1-1-2018)
Voorstad St. Jacob 74
6041 LN Roermond
0475–203991
aanderoer@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (dagelijks)
POV Hummeltjeshonk
LRK: 326636869
(actief per 14-10-2019)
Donderbergweg 43
6044 SX Roermond
06-80164672
hummeltjeshonk@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (dagelijks)
13.00-15.00 uur (ma/di/do)
POV Ot en Sien (groep Donderstenen)
LRK: 231619327
(actief per 1-1-2019)
Putkamp 8
6049 AK Herten
06-86649630
donderstenen@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (dagelijks)
POV Kakelbont
LRK: 177800586
(actief per 1-1-2018)
Louis Beelstraat 12
6049 HS Herten
06-86634090 kakelbont@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (dagelijks)
POV Roezemoes
LRK: 715427507
(actief per 1-1-2018)
Smedenerf 2 (Florasingel 32)
6043 SG Roermond
0475-322033
roezemoes@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (dagelijks)
POV Synergie
LRK: 135541037 (actief per 12-4-2018)
Herkenbosscherweg 22
6045 AR Roermond
06-80074804
synergie@krmd.nl
Geopend:
08.15-12.15 uur (dagelijks)
POV de Zonnewijzer
LRK: 324313433 (actief per 1-1-2019)
Hendriklaan 86
6043 BT Roermond
06-80058748
dezonnewijzer@krmd.nl
Geopend:
08.30-12.00 uur (ma/di/do)

*Exclusief schoolvakanties & woensdagmiddag en vrijdagmiddag